• Home
  • MILENIUM
  • Trzecia odsłona Turnieju Czterech Skoczni i typy z oferty Milenium
MILENIUM

Trzecia odsłona Turnieju Czterech Skoczni i typy z oferty Milenium

Po dwóch konkursach na terenie Niemiec nadszedł czas na kolejną odsłonę Turnieju Czterech Skoczni, teraz rozgrywaną w Austrii. Już o 12:30 rozpoczną się zawody w Innsbrucku i kursy w Milenium wskazują, że Polacy będą walczyć o zwycięstwo. Faworytem jest jednak rewelacyjny Ryoyu Kobayashi, który jak na razie prowadzi w klasyfikacji TCS. Sprawdźmy, jakie są szanse Polaków na triumf w dzisiejszym konkursie. 

Milenium – przeczytaj recenzję legalnego bukmachera 

Zapowiedź konkursu w Innsbrucku  

Na półmetku Turnieju Czterech Skoczni na czele jest Ryoyu Kobayashi, co nie jest zbyt dużym zaskoczeniem. Japończyk to najlepszy zawodnik sezonu 2018/19 w świecie skoków i potwierdził to w konkursach w Oberstdorfie i Garmisch Partenkirchen, w obu z nich stając na najwyższym stopniu podium. Przewaga Kobayashiego nad drugim, Marcusem Eisenbichlerem, jest niewielka i wynosi 2.3 punktów.  

A co z Biało-Czerwonymi? Ani Kamil Stoch, ani Piotr Żyła nie są najwyżej notowanymi Polakami, tylko… Dawid Kubacki, który w Ga-Pa zajął trzecią lokatę i wskoczył na trzecią pozycję w klasyfikacji TCS. Stoch jest szósty, a Żyła ósmy i różnica między nimi to 7.2 punktów. Strata szóstego Kamila do Kobayashiego jest już spora i jest to już ponad 32 punktów.  

Kwalifikacje do dzisiejszego konkursu nie mogą nas nastrajać pozytywnie. Z Polaków najwyżej po raz kolejny był Kubacki (7. miejsce), ale poza nim żaden z Biało-Czerwonych (a będzie ich pięciu) nie zachwycił: 

  • Dawid Kubacki (7.) – Rok Justin (Słowenia)  
  • Kamil Stoch (24.) – Clemens Aigner (Austria)  
  • Jakub Wolny (28.) – Vladimir Zografski (Bułgaria)  
  • Piotr Żyła (31.) – Timi Zajc (Słowenia)  
  • Stefan Hula (34.) – Antti Aalto (Finlandia) 

Rywale nie są najwyższych lotów, ale… nasi muszą skakać nieco lepiej, chcąc zameldować się w komplecie  w finałowej serii.

Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku – najciekawsze kursy w Milenium 

Milenium Zakłady Bukmacherskie przygotował dużo propozycji przy okazji dzisiejszych zmagań na skoczni w Innsbrucku.  

Na początek podstawowe zdarzenie: zwycięstwo. Niespodzianek brak i najniższy kurs (i to zdecydowanie) jest na Kobayashiego – 1.58. Przepaść między nim, a Eisenbichlerem jest olbrzymia, bo przelicznik na Niemca wynosi 8.00. Potem jest Stoch (8.50), Koudelka (13.00), Kubacki (17.00).  

Dodatkowo, Milenium oferuje też zakłady head to head, w którym obstawiamy, który ze skoczków będzie wyżej w klasyfikacji.  

Liczba potencjalnych opcji jest ogromna i nam w oczy rzucił się kurs na to, że Kamil Stoch zajmie lokatę w czołowej czwórce:

milenium TCS

Wierzysz w Kamila jeszcze bardziej? To przelicznik na to, że skończy pierwszy lub drugi jest dwa razy wyższy. A może liczysz na Dawida Kubackiego i jego kolejne miejsce na podium? Kurs 3.50 wygląda całkiem, całkiem, bo zawodnik z Nowego Targu jest ostatnio w świetnej formie.  

Zostaw komentarz